Графік прийому

Анісова Олена Миколаївна

Вівторок 9:00-12:00
Четвер 16:00-18:00

Відповідає за організацію освітнього процесу в гімназії ІІ-ІІІ ступенів (5-7 класи), індивідуальної та інклюзивної форм навчання учнів 1-11 класів.
Складає розклад уроків та позаурочних структур, організовує заміну уроків. Координує стан викладання предметів природничо-математичного циклу.

Качерова Тетяна Василівна

Середа 16:00-18:00
Четвер 9:00-12:00

Відповідає за організацію виховного процесу в гімназії.
Здійснює організацію позакласної роботи, сприяє розвитку дитячої творчості учнів гімназії, організовує і проводить загальношкільні позакласні заходи та свята, організовує роботу з батьками учнів, контролює роботу психологічної та соціальної служби гімназії, контролює організацію харчування учнів та ін.

Кликова Вікторія Іванівна

226-25-91
Понеділок 9:00-12:00
Четвер 16:00-18:00

Відповідає за організацію адміністративно-господарської роботи.

Лях Ольга Костянтинівна

Понеділок 9:00-12:00
Вівторок 16:00-18:00

Відповідає за організацію освітнього процесу в гімназії I ступеня (1-4 кл.)
Координує: стан роботи вчителів початкової школи, вихователів ГПД; стан викладання російської мови та зарубіжної літератури, історії, правознавства; проведення ДПА учнів 4-х класів.

Сметана Юлія Олександрівна

Понеділок 16:00-18:00
П'ятница 9:00-12:00

Відповідає за організацію освітнього процесу в гімназії ІІ-ІІІ ступенів (8-11 класи).
Координує: стан викладання з іноземних мов, фізичної культури; участь учнів у Міжнародному конкурсі “FLEX”; проведення навчальної практики в 10-х класах; навчання учнів за екстернатною формою; проведення ДПА та ЗНО учнів 9, 11-х класів; співпрацю з ВНЗ; проведення Всеукраїнських олімпіад, конкурсу МАН; оформлення документів про освіту.