Ти можеш бути кращим!
You can be the best!

ХІ конкурс плакатів, коміксів та поробок "Я-еколюдина"

"Я - еколюдина!" - під таким гаслом пройшов ХІ конкурс плакатів, коміксів та поробок на екологічну тематику,  організований Харківською політехнікою. Наші ліцеїсти 4-й рік поспіль залюбки беруть участь у  конкурсі. В цьому році серед 2000 учасників НАШІ конкурсанти отримали 25 нагород  в двох номінаціях "Комікс" та "Плакат".

В номінації «КОМІКС»:
І місце - Свіріденко Емілія (10-В);
II місце - Морозова Глафіра (7-А).

Підсумки XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»!

Вітаємо Людмилу ТЕРНОВСЬКУ, директора Запорізького ліцею №71!

З понад 480 учасників ХV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024» Запорізький ліцей №71 було відзначено срібною медаллю в номінації «Лідерство обдарованої особистості в умовах «Нової української школи».

Бажаємо й далі прагнути до першості та розвитку! Нехай педагогічним працівникам завжди вистачає сил і запалу, витримки й ентузіазму.

Всеукраїнський конкурс "Кристали" імені Євгена Гладишевського!

ВІТАЄМО наших дослідників-експериментаторів з БЛИСКУЧОЮ ПЕРЕМОГОЮ в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Кристали" імені Євгена Гладишевського! Наші ліцеїсти - найкращі та найактивніші! Вони виростили найбільші монокристали, зростки та агрегати кристалів, найоригінальніші види кристалів, а також представили віртуальні кристали!
Разом здобули 25 призових місць, із них:
 І-х місць - 13, ІІ-х - 9 та ІІІ-х - 3.

Міжнародний день французької мови

До Міжнародного дня французької мови, що відзначається 20 БЕРЕЗНЯ, учні ліцею взяли участь:
- у конкурсі каліграми за темою «Українська ідентичність-європейський вимір», організований Київським національним університетом імені Тараса Шевченка;
- у літературному фестивалі за темою «Вода в природі та житті людини», організованим французькими літераторами регіону О-де-Франс.
Пишаємось творчим поглядом наших учнів!
Нових ідей, подальших звершень, розкриття талантів!

І місце у Міжнародному проєкті "Active Sister Schools"

Аплодуємо неймовірному успіху!
 Наші учні посіли І місце у Міжнародному проєкті "Active Sister Schools" за підтримки the Nordik Council of Ministers!
 Запорізький ліцей №71 пишається своїми зірками!
Щира вдячність 4-А класу та нашому куратору Гончару Ярославу Юрійовичу за бездоганну роботу та дедикацію, класному керівнику Коваленко Наталії Миколаївні за вагомий внесок у досягнення.
Дякуємо учням за їхню енергію, наполегливість та талант!
👏 Нехай цей успіх буде лише початком захоплюючої подорожі до нових вершин! ☀️