Ти можеш бути кращим!
You can be the best!

"Мій розклад дня" в рамках НУШ

Дата події

Учні 6-а та 6-в класів у рамках НУШ розділ "Проектна діяльність" отримали завдання з математики щодо створення кругової та стовпчатої діаграми за темою "Мій розклад дня". Термін здачі проекту 30.01.2020 р.

Фестиваль презентацій

Дата події

Гарним закінченням навчального семестру в 5- класах став фестиваль презентацій з англійської мови. Учні підготували цікаві та змістовні виступи з тем, що вивчалися протягом семестру: «Україна», «Великобританія», «Шкільне життя», «Моя оселя та будинок моєї мрії».

Участь в інтелектуально-розважальній вікторині "Різдвяний пазл".

Дата події

Напередодні святкування новорічних і різдвяних свят учні 6-х класів взяли участь в інтелектуально-розважальній вікторині "Різдвяний пазл", де мали змогу виявити свої знання традицій і звичаїв України, Великоританії, Франції та Німеччини, їм допомогали вчителі англійської мови Войновська Л.Л., Васильєва О.Г.

Творча майстерня ідей для учнів 11-х класів.

Дата події

12 та 13 грудня 2019 р. було проведено захід для учнів 11-А та 11-В класів з англійської мови у формі творчої майстерні ідей «Встановлення життєвих пріоритетів для підлітків». Учні жваво обговорювали необхідність життєвих пріоритетів як важливої запоруки успіху у подальшому навчанні та побудові кар’єри. Учні використовували досвід успішних людей різних професій з метою створення власної системи пріоритетів. Захід проведено вчителями Олійник Н.А. та Прокопченко В.А.

Математичний конкурс для учнів 2-6 класів

Увага!

Кенгуру скликає друзів!

З 05.12.2019 по 06.12.2019 у гімназії проводиться математичний конкурс для учнів 2-6 класів "Кенгуру".

Слідкуйте за об'явами та розкладом уроків! Успіхів та натхнення!

Вітаємо учасників гри Що?Де?Коли?

Дата події

Вітаємо команди учнів 8-11класів, які 28 листопада 2019 року взяли участь в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”.

Команда «Фенікс» і «Фантом» гідно представили нашу гімназію та посіли серед команд  почесне I місце (команда «Фенікс») та II місце (команда «Фантом»). Вітаємо учнів та бажаємо подальших успіхів!