Ти можеш бути кращим!
You can be the best!

ВІТАЄМО з ПЕРЕМОГОЮ на ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЕТАПІ

Дата події

ВІТАЄМО з ПЕРЕМОГОЮ на ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЕТАПІ команду ліцею у складі здобувачів освіти 10-В класу: Свіріденко Емілії,

Савченко Ірини,

Стриги Поліни,

Чумаченка Данила

та їхніх керівників - Лєну КИР'ЯН і Ксенію ЯРЕМЕНКО,

Мобільний клас безпеки від ДСНС та UNICEF

Дата події

Мобільний клас безпеки від ДСНС та UNICEF завітав до нашого ліцею! Рятувальники і правоохоронці розповідали дітям про ключові правила безпеки в мирному житті та під час війни. Наявність сучасного устаткування та засобів для інтерактивних занять допомогла дітям навчитися реагувати на найрізноманітніші надзвичайні ситуації та не потрапляти в них.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Дата події

У Запорізькій області підбили підсумки III (обласного) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міська гра «Лабіринт 2023»

Дата події

ВІТАЄМО команду Запорізького ліцею № 71 з перемогою – почесним ІІІ місцем у міській грі «Лабіринт 2023» (за твором А. Бачинського «З Енштейном у рюкзаку»). У грі брали участь 22 команди учнів м. Запоріжжя.
 
Вдячні нашим учасникам за підготовку, за емоційну та результативну гру
(8-А Воловоденко Єгор, 8-Б Жилінська Єлизавета, 8-Г Коваленко Ольга, 10-А Калітенко Катерина, 10-А Курман Іванна, 10-Б Рахуба Анастасія – капітан, Наконечний Максим).
 

Здобуваємо чергову перемогу! Диплом І ступеня «Обласної виставки «Освіта запорізького краю – 2023»!

Дата події

Здобуваємо чергову перемогу!

Диплом І ступеня «Обласної виставки «Освіта запорізького краю – 2023»!

Щиро вітаємо директора Запорізького ліцею 71 – Терновську Людмилу Іванівну – з цим високим результатом!

Своїми здобутками вкотре доводимо, що наполеглива праця під керівництвом досвідченого наставника обов’язково дає результат.

Висловлюємо подяку Запорізькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за плідну співпрацю, допомогу та наставництво!

Благодійна допомога від Тайваню

Дата події

Запорізька гімназія №71 з поглибленим вивченням іноземної мови Запорізької міської ради Запорізької області висловлює щиру подяку за надану допомогу в рамках міжнародної гуманітарної допомоги від Тайваню, а саме холодильну шафу - Whirlpool AND

Шановні батьки першокласників

Дата події

Шановні батьки першокласників. 20 серпня будуть створені вайбер групи класів, де ви отримаєте всю необхідну інформацію. Ми бажаємо вашим родинам доброго відпочинку влітку, міцного здоров'я та позитивного настрою! До зустрічі!