Ти можеш бути кращим!
You can be the best!

Вітаємо переможців конкурсу з флористики та фітодизайну

Дата події

Учні Запорізької гімназії 71, Нетреба Анастасія та Пахота Марина, під керівництвом вчителя біології Ізюмової С.Л. стали переможцями (ІІ місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну "Юннати України". Наші вітання та подяка вчителю та учням! Натхнення та успіхів!

Перемога в ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Дата події

Вітаємо переможницю ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020-2021н.р. ученицю 9-В класу Жураченко Марію, яка посіла І місце у секції «Зарубіжна література» (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства) та представить свою роботу на ІІІ (фінальному) етапі конкурсу у Києві. Бажаємо успіху!

Шануємо рідну мову

Дата події

Початкові класи гімназії завзято поринули в безмежний світ рідної мови! Перші, другі класи зробили яскраві розмальовки, а треті, четверті не просто розфарбовували, а ще й виконували мовні завдання! А з яким захопленням розгадували анаграми, ребуси, складали хмари слів до прочитаних творів, намагалися прочитати найдовше слово, дізнавалися  багато цікавого про рідну мову!

 

З Днем рідної мови!

Дата події

Вже 21 рік поспіль у цей день ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

Українці виборювали своє право говорити українською понад 350 років. І сьогодні відстоювати його має кожен громадянин, адже, як відомо, без мови рідної й народу рідного нема. Захищати і дедалі утверджувати українську мову як державну - наше спільне завдання.

З Днем рідної мови!

Як прийти в IT

Дата події

11.02.2021 року в рамках профорієнтації   на урок Технології  до учнів 11-х класів завітали  представники ІТ галузі. Вони ознайомили дітей з зі спеціальностями у сфері інформаційних технологій, та провели тренінг на якому учні мали змогу вибрати один із напрямків професійної діяльності, що зацікавила їх найбільше: маркетинг, розробка (development), продажі.

Зустріч з представниками патрульної поліції

Дата події

Сьогодні до нашої гімназії завітали інспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції Запорізької області Петрух К.І., Березіна Г.О., Євстратов В.І.

Вони провели цікаву та корисну бесіду з учнями 6-х класів на тему "Булінг", розповіли, які є різновиди булінгу та як конструктивно вирішувати конфліктні ситуації. Пояснили, яка відповідальність передбачена законодавством за прояви булінгу.