Ти можеш бути кращим!
You can be the best!

Благодійна допомога від Тайваню

Дата події

Запорізька гімназія №71 з поглибленим вивченням іноземної мови Запорізької міської ради Запорізької області висловлює щиру подяку за надану допомогу в рамках міжнародної гуманітарної допомоги від Тайваню, а саме холодильну шафу - Whirlpool AND

Шановні батьки першокласників

Дата події

Шановні батьки першокласників. 20 серпня будуть створені вайбер групи класів, де ви отримаєте всю необхідну інформацію. Ми бажаємо вашим родинам доброго відпочинку влітку, міцного здоров'я та позитивного настрою! До зустрічі!

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата події

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині! Нехай швидше настане мир в Україні!

Реєстрація на НМТ 2023

Дата події

Реєстрація учасників національного мультипредметного тесту розпочнеться 3 квітня та триватиме до 3 травня.
Відповідні дати затверджені календарним планом проведення НМТ у 2023 році.
Протягом місяця майбутні учасники НМТ мають створити персональні е-кабінети та подати реєстраційні документи для участі в тесті.
Також до 7 травня особи, які реєструються, зможуть за необхідності внести зміни до своїх даних у персональних е-кабінетах.
Тестування проходитиме у дві сесії:
✏️ основна: 5 червня — 23 червня;
✏️ додаткова: 11–24 липня.

Про співпрацю з Гданьською політехнікою

Дата події

16-17 березня 2023року в м. Гданьск, Польща відбулася конференція "Welcome to Gdańsk Tech". Головна мета - співпраця між школами України, в яких вивчається польська мова і культура, та вищим навчальним закладом Гданьська політехніка. Ірина Мезенцева представляла Запорізьку гімназію №71 з поглибленим вивченням іноземної мови, в якій з цього року учні з першого по одинадцятий класи почали вивчати польську мову, культуру, історію і традиції Польщі.