Ти можеш бути кращим!
You can be the best!

Звіт про проведення акції “16 днів проти насильства”

Дата події

З 25 листопада  по 10 грудня 2021 року в  Запорізькій гімназії №71 було проведено акцію «16 днів проти насильства». Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Тиждень початкових класів

Дата події

Яскраво і  захоплююче відбувся тиждень початкових класів «П’ять кольорів краси й надії – в них наші задуми і мрії».

Про відеоролик "Ми-проти насильства"

Дата події

В рамках проведення тематичних заходів до інформаційної кампанії "16 днів проти насильства", з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Нацсоцслужбою створено відеоролик "Ми -проти насильства".

Початок проведення акції "16 днів проти насилля".

Дата події

Щороку в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться акція "16 днів проти насилля".
Педагогічний колектив нашої гімназії також долучився до акції. Протягом 16 днів заплановано проведення різноманітних просвітницько-профілактичних заходів з питань протидії насильству, дискримінації, приниження.

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ З 16 ПО 19 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ

Дата події

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей з 16 по 19 листопада пройшов Тиждень толерантності. Впродовж тижня практичний психолог Гаяне Арамівна Агаджанян  та соціальний педагог Яна Анатоліївна Цюсько  проводили заняття з елементами тренінгу «З толерантністю  в серці».