Ти можеш бути кращим!
You can be the best!

Рекомендації для учнів та батьків щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання в домашніх умовах під час карантину

Шановні батьки  та учні!

Адміністрація гімназії повідомляє, що заняття для учнів будуть проводитись у синхронному та асинхронному режимі.

А саме:

Рекомендації для батьків та учнів 5-11 кл. під час організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання.

Дата події

На сайті нашої гімназії ви можете ознайомитися з рекомендаціями в розділі Дистанційне навчання:

-для батьків під час організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання;

Щодо Covid 19

Дата події

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, спричиненою коронавірусною інфекцією Covid-19 (SARS-COV2), формуємо разом культуру поведінки у школі та перебування у соціумі.

До відома батьків здобувачів освіти!

Дата події

Організація освітньої діяльності у Запорізькій гімназії № 71 у 2020/2021 навчальному році здійснюватиметься відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативних документів.

До уваги батьків та учнів, що закінчили 9 клас!

Дата події

Запорізька гімназія №31 та ЗНУ оголошують додатковий набір учнів до 10 класів за наступними профілями:

• Екологія, хімія і біологія
  • Математика, робототехніка та інформаційні технології
  • Іноземні мови (англійська, німецька, французька)

Викладання профільних предметів, предметів поглибленого вивчення, підготовка учнів до участі в предметних олімпіадах та конкурсі-захисті МАН буде здійснюватися досвідченими викладачами ЗНУта учителями-методистами гімназії з використанням науково-лабораторної бази університету.