ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької  обласної державної адміністрації  від 13.09.2023 року №319 "Про визначення закладів загальної середньої освіти з класами дистанційного навчання для здобуття освіти дітьми, які перебувають за межами України", з метою забезпечення здобуття освіти дітьми, які виїхали з України внаслідок повномаштабного вторгнення рф й одночасно навчаються в закладах освіти країни перебування та України.

Запорізький ліцей №71 визначений як заклад освіти з класами дистанційного навчання.

Повна назва ЗЗСО

Відповідальна особа за організацію роботи ЗЗСО з класами дистанційного навчання

Електронна адреса ЗЗСО, контактний номер телефону

Запорізький ліцей №71 Запорізької міської ради

Ренан Елеонора Аркадіївна

0667281062

school-71@ukr.net

0950434201

Наказ Міністерства освіти і науки України від 18.08.2023 № 1014 «Про затвердження Типової освітньої програми для навчання дітей, які виїхали з України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації і здобувають освіту одночасно в закладах освіти країни перебування та України».

Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.08.2023 № 1022 «Про забезпечення навчання учнів, які виїхали з України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації і здобувають освіту в закладах освіти країни перебування та України».