Про проведення Всеукраїнського турніру юних біологів

Всеукраїнський турнір "NEObio" підкорено!(party_popper) Наші вітання учням Запорізької гімназії №71 та їх керівникові - вчителю біології Ізюмовій С.Л., які пройшли всі етапи турніру  та  змагались у фіналі та суперфіналі Всеукраїнського турніру юних біологів "Neobio". Загалом з усієї України зареєструвалося на змагання понад 320 учнів, у фінал вийшло 32 школярі, серед яких 10 - учні Запорізької гімназії №71.  Наші учні впорались і відстояли честь Запорізької гімназії №71 та м.Запоріжжя, незважаючи на сьогоднішню непросту ситуацію. Проходячи завдання інколи без світла, інколи без мобільного зв'язку (а гра на фінальних етапах командна та умовою є комунікація членів команди), наші учні вибороли всі призові місця. Також пишаємося нашим капітаном однієї з команд Дановською Анною (11-А) та віце - капітаном Книш Олександрою (11-А), які "тримали руку на пульсі" та координували роботу своїх команд.
 Сергєєва А. 9а
Крамаренко Є. 10б
Калашник М. 10б
Лісіхун А. 10в