Воркшоп з англійської мови

14.05.24 Пройшов традиційний творчий воркшоп з англійської мови для учнів закладів загальної середньої освіти Центрального району. Назва цьогорічного заходу «Англійська мова - мова міжнародного спілкування в Україні». Цьогоріч ліцей 71 успішно представили Ірина Савченко учениця 10-А класу(вчитель Васильєва О.Г.), Котляревський Олександр учень 9-В класу(вчитель Тимошенко О.І.) та Бубирь Тимофій учень 4-В класу(вчитель Олійник Н.А.).
Здобувачі освіти представили та обговорили аспекти вивчення англійської мови як мови міжнародного спілкування в Україні. Воркшоп пройшов в атмосфері дружнього спілкування та обміну думок англійською мовою та сприяв популяризації вивченню учнями закладів освіти англійської мови, а наші ліцеїсти були найкращими!