Адміністрація

Терновська Людмила Іванівна

Методична категорія
Адміністрація
Спеціалізація
Вчитель трудового навчання
Посада
Директор
Педагогічне звання
Вчитель-методист
Кваліфікаційна категорія
Спеціаліст вищої категорії
Години прийому
Понеділок 9:00-12:00
Вівторок 16:00-17:00

Графік роботи (2021/2022 н.р.):

- понеділок - п'ятниця: 08.30 - 17.00 (обідня перерва: 12.30 - 13.00)

Кликова Вікторія Іванівна

Методична категорія
Адміністрація
Посада
Заступник директора
Телефон
226-25-91
Години прийому
Понеділок 9:00-12:00
Четвер 16:00-18:00

Відповідає за організацію адміністративно-господарської роботи.

Жураченко Оксана Петрівна

Методична категорія
Адміністрація
Спеціалізація
Вчитель англійської мови
Посада
Заступник директора
Кваліфікаційна категорія
Спеціаліст І категорії
Години прийому
Понеділок 16:00-17:00
П'ятница 9:00-12:00

Координує: стан викладання іноземних мов, профільних курсів з англійської мови; участь учнів у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (FLEX)- програмі культурного обміну між Україною та США; здобуття освіти за екстернатною формою;проходження ДПА та ЗНО та оформлення здобувачами освіти 9, 11-х класів; замовлення та оформлення документів про освіту; спіпрацю з ЗВО; роботу з обдарованими дітьми (олімпіади, конкурс МАН).

Качерова Тетяна Василівна

Методична категорія
Адміністрація
Посада
Заступник директора
Педагогічне звання
Вчитель-методист
Кваліфікаційна категорія
Спеціаліст вищої категорії
Години прийому
Вівторок16:00-17:00
Четвер 9:00-12:00

Відповідає за організацію виховного процесу в гімназії.
Здійснює організацію позакласної роботи, сприяє розвитку дитячої творчості учнів гімназії, організовує і проводить загальношкільні позакласні заходи та свята, організовує роботу з батьками учнів, контролює роботу психологічної та соціальної служби гімназії, контролює організацію харчування учнів та ін.

Анісова Олена Миколаївна

Методична категорія
Адміністрація
Спеціалізація
Вчитель математики
Посада
Заступник директора
Педагогічне звання
Старший учитель
Кваліфікаційна категорія
Спеціаліст вищої категорії
Години прийому
Вівторок 9:00-12:00
Четвер 16:00-18:00

Відповідає за організацію освітнього процесу в гімназії ІІ-ІІІ ступенів (5-8 класи), індивідуальної та інклюзивної форм навчання учнів 1-11 класів.
Складає розклад уроків та позаурочних структур, організовує заміну уроків. Координує стан викладання предметів природничо-математичного циклу та фізичної культури.

Ренан Елеонора Аркадіївна

Методична категорія
Початкові класи
Адміністрація
Спеціалізація
Вчитель початкових класів
Посада
Заступник директора
Педагогічне звання
Старший учитель
Кваліфікаційна категорія
Спеціаліст вищої категорії

- організовує і контролює методичну роботу вчителів початкових класів, вихователів ГПД;
- здійснює моніторинг відвідування навчальних занять учнями початкової школи,
- контролює забезпечення підручниками учнів початкової школи;
- контролює та забезпечує оформлення документації та проведення навчальних екскурсій;
- спрямовує, забезпечує участь учнів початкових класів у творчих, інтелектуальних конкурсах різного рівня.

Чечньова Наталія Володимирівна

Методична категорія
Початкові класи
Адміністрація
Спеціалізація
Вчитель початкових класів
Посада
Заступник директора
Педагогічне звання
Старший учитель
Кваліфікаційна категорія
Спеціаліст вищої категорії

- здійснює моніторинг рівня навчальних досягнень учнів 1-4 класів;
- організовує навчання учнів за екстернатною формою та сімейною формою навчання;
- контролює забезпечення підручниками учнів початкової школи;
- контролює та забезпечує оформлення документації та проведення навчальних екскурсій;
- спрямовує, забезпечує участь учнів початкових класів у творчих, інтелектуальних конкурсах різного рівня.