STEM - освіта - один з пріоритетних напрямків роботи Запорізького ліцею №71, що неодноразово доводять наші перемоги! Підбито підсумки Фестивалю STEM-проєктів з географії "Віртуальна екскурсія: Моє рідне місто". Вітаємо з перемогою - І місцем - команду Запорізького ліцею 71 - учениць 7-А класу Лободу Маргариту та Савельєву Ангеліну, а також наукового керівника проєкту - вчителя географії Чернову І.І.
В проєкті брали участь 47 команд. Наша робота посіла І місце за результатами онлайн голосування глядачів та за оцінкою фахового жюрі! Висловлюємо подяку батькам конкурсанток за сприяння та допомогу в реалізації цього проєкту!
Ми вас вітаємо, пишаємось вами і бажаємо подальших перемог!
Запорізький ліцей № 71 - наш осередок науки та творчості!
Дата події