Умови зарахування

ШАНОВНІ  БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ

ДО 1 КЛАСУ НА 01 ВЕРЕСНЯ 2021р.

Прийом документів для зарахування до першого класу дітей у 2021-2022 навчальному році розпочнеться після прийняття рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Зарахування здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:

— копія свідоцтва про народження дитини;

— оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду” (далі- медична довідка);

— інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

У випадку подання копій медичної довідки оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування. Без оригіналів цих документів діти не можуть бути  зарахованими до 1-го класу.