Звіт про проведення акції “16 днів проти насильства”

З 25 листопада  по 10 грудня 2021 року в  Запорізькій гімназії №71 було проведено акцію «16 днів проти насильства». Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Практичним психологом та соціальним педагогом було оформлено тематичний стенд: «Стоп насилля».

Психологічною службою проводилися заняття з елементами тренінгу щодо профілактики насильства в 1-4 класах.  Також була проведена онлайн просвіта для дітей в viber групі 71online та для батьків 71online.Батьки.

В рамках відзначення Всесвітнього дня прав людини діти розмістили на стенді заздалегідь приготовлені “долоні” з кольорового паперу з написаними на них правами людини.