Профілактичні заходи щодо протидії булінгу та насилля

В рамках святкування дня 65-річчя гімназії та з метою належного інформування дітей про їхні права в межах реалізації кампаній "Стоп булінг!" інспектори відділу зв’язків з громадськістю УПП в Запорізькій області ДПП лейтенанти поліції Касьян В.П., Євстратов В.І., Петрух К.І., завітали до 5-Б та 6-А класів.

Учнів ознайомили із законодавчим визначенням поняття "булінг (цькування)". Відповідальність за такі дії нестимуть особи, які на момент вчинення правопорушення досягли16 років. Під час заходу дітям розповіли про види та ознаки буллінгу в школі, форми насильства у вигляді цькування, насмішок, бойкоту. На прикладах розібрали хто такий буллер та жертва.

Учням були надані поради та рекомендації, що робити в небезпечних ситуаціях, як захистити себе від негативних явищ буллінгу, куди звернутися за допомогою. Діти жваво вели дискусію, наводили приклади, які траплялися з їх товаришами та знайомими.