Про відкриття академії Cisco.

Дата події

У Запорізькій гімназії №71 з поглибленим вивченням англійської мови відкрилася академія Cisco.

Програма Мережевої академії Cisco - це комплексна програма електронного навчання, що надає студентам знання в області технологій Інтернету, необхідні в умовах глобальної економіки. Програма Мережевої академії включає матеріали, доступні через Інтернет, до яких студент може отримати  навіть з мобільного пристрою. 

Мережева академія CISCO була заснована в жовтні 1997 року на базі 64 навчальних закладів в семи штатах і до теперішнього часу поширилася на більш ніж 165 країн. З моменту заснування програми понад 1,6 млн студентів надійшли в понад 10 тис

Тепер учні нашої школи мають можливість отримати кваліфіковану початкову підготовку в сфері апаратного забезпечення ком`юптера і комп'ютерних мереж. Першим з курсів, до яких отримали доступ школярі є IT Essentials: PC Hardware and Software («Основи інформаційних технологій: апаратна та програмне забезпечення ПК»). Даний курс надає знання про функціональні можності операційних систем, про особливості ремонту та модернізації комп'ютерного обладнання та налагодження ПК. Школярі отримають фундаментальні знання з налаштування операційної системи Windows, Linux, Andoid і OS X. До програми включено базові знання про організацію комп'ютерних мереж. Програма  є безкоштовною.  

Перевага CISCO матеріалів перед традиційними методами навчання полягає в тому, що в навчанні використовується комбінована освітня модель. У даній моделі заняття з викладачем поєднуються з онлайн-контентом і практичними роботами на комп'ютері. Успішність даної моделі перевірена в мережевих академіях на базі шкіл в більш ніж 165 країнах світу.

Ініціатива з відкриття мережевої академії обумовлена розвитком STEM освіти в Україні. STEM це напрямок в освіті, в якому в навчальній програмі посилюється природничо-науковій компонент та Інноваційні технології. Впровадження STEM-освіти змінює економіку Нашої країни, зробить ії більш інноваційною та конкурентоспроможною.