Третій день тижня іноземних мов.

Третій день тижня іноземних мов відзначився такими заходами: учні 2-х класів здійснили подорож у чудовий світ англійської мови на інтерактивному заході «Весела англійська». Разом з новими британськими друзями – персонажами підручників діти повторили і закріпили вивчений мовний матеріал в ігровій формі. Учні співали улюблені пісні, розповідали вірші, демонстрували проекті з різних тем, брали участь у рольовій грі «У кафе», відгадували загадки та заповнювали «смачний» кросворд. Для дітей це було справжнє пізнавальне свято з масою позитивних емоцій.

Учні 6-х класів прийняли участь у грі з німецької мови «Майстер, який найшвидше читає». У змаганні діти продемонстрували навички швидкого читання, а також, працюючи у групах, швидкого знаходження потрібної інформації під час читання.

8-А та 8-Б класи провели відео-вікторину «Хто знає більше визначних місць Берліну?». Під час відео-вікторини гімназисти продемонстрували не тільки знання німецької мови та визначних місць Берліну, а і знання з географії та країнознавства.

9-ті класи мали змогу поспілкуватися із носієм англійської мови, волонтером із Канади, Стівом Хардером. На 5, 6 і 7 уроках відбулася дискусія за темою: «Як зробити Землю кращим місцем для життя». Спираючись на знання, отримані на уроках англійської мови, учні обговорювали проблеми забруднення навколишнього середовища, шукали шляхи вирішення цих проблем. Зустріч пройшла у дружній атмосфері.

Також було проведено вікторину «Подорож німецькомовними країнами» для учнів 9-х класів. Гімназисти виконували різноманітні  завдання у групах:  представляли  Німеччину, Австрію, Швейцарію, Ліхтенштейн, Люксембург, працювали з географічною картою, знайомилися с визначними місцями цих країн. Цей захід стимулював інтелектуальне і творче самовдосконалення учнів, сприяв поглибленню знань учнів з країнознавства.