Результати участі у конкурсі “Колосок-осінній-2018”

Дата події

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.2011 р. № 1561 „Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс „КОЛОСОК”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23 січня 2012 року за № 86/20399, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  від 14.02.2012 № 165 конкурс проводиться Запорізькою міською громадською організацією Запорізький інститут освіти”.

 Тематику завдань кожного етапу конкурсу визначає Організаційний комітет які можуть бути об’єднані однією спеціальною темою. Спеціальні теми у 2018 році: „Рух”, „Життя лісу”, „Чудесна сімка і К°”.Завдання другого етапу конкурсу згруповані у три блоки: „Астрономія”, „Географія”, „Екологія” (або в один, залежно від визначеної спеціальної теми). Спеціальні теми у 2019 році: „ПЕРЛИНИ ЗОРЯНОГО НЕБА”, „МАНДРІВКА ЄВРОПОЮ”, „ХАЙ БУДЕ СВІТЛО!”.

  Природознавча гра дає учням можливість розкрити свої здібності,тому що  гра сформована не тільки на знаннях предметів,а й логічному мисленні та уяві.

Завдання першого етапу конкурсу згруповані у три блоки:

 „Фізика і техніка”,

 „Жива природа”,

 „Хімія і життя”.