Рекомендації для учнів та батьків щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання в домашніх умовах під час карантину

Шановні батьки  та учні!

Адміністрація гімназії повідомляє, що заняття для учнів будуть проводитись у синхронному та асинхронному режимі.

А саме:

Синхронний режим – взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

Асинхронний режим - це взаємодія між суб’єктами  дистанційного навчання , під час якої учасники взаємодіють між собою  із затримкою в часі , застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо.

Вам необхідно:

1. Отримати у класного керівника розклад занять і терміни проведення online-уроків у синхронному  режимі.

2. Звернути  увагу  на те, що всі уроки у даному розкладі проводяться   online  у строго відведений час .

3.Отримати у класного керівника коди доступу до участі в online-уроках,  які проводяться  в синхронному  режимі.

4.Зареєструватися для участі в online-уроках  на платформі ZOOM   та  Classroom  тільки під своїм власним прізвищем та ім’ям.

5.  Звернути увагу на те, що інші навчальні заняття,  згідно з  основним  розкладом,   проводяться асинхронно -   цього ж дня,   у вільний  від інших уроків час.