Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)

До уваги учнів та батьків!

З метою створення умов для проведення конкурсного набору школярів в межах програми культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється  в Україні  організацією „Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCELS” (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України проводитиме набір школярів за програмою «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX).Програма надає учням стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів Америки, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині, у такі терміни: І тур 21.09.2019 року (для школярів закладів освіти  м. Запоріжжя),  22.09.2019 року (для школярів закладів освіти Запорізької області). До участі запрошуються учні 8-10 класів, які народилися в період з 01.01.2003 по 15.07.2005 року, володіють англійською мовою, мають українське громадянство та не перебували у США більш, ніж три місяці впродовж останніх п’яти років. Для участі у тестуванні конкурсантам необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження, одну фотокартку 3х4 (2019 року), ручку та Згоду на обробку персональних даних ( 2 копії), підписану учасником програми FLEX та одним із батьків за формою, завантаженою за посиланням http://bit.ly/PrivacyPolicy20.