Події

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО МАТЕМАТИЧНОГО КОНКУРСУ "КЕНГУРУ"

Дата події

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО МАТЕМАТИЧНОГО КОНКУРСУ "КЕНГУРУ"

До уваги учасників та координаторів 
Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

Зустріч з координатором LCC в Україні.

Дата події

12.11.2019 в нашій гімназії в рамках профорієнтаційної роботи пройшла зустріч вчителів англійської мови та учнів 10-11-х класів з координатором приймальної комісії LCC в Україні Валерією Семенчук. Це була відмінна нагода поспілкуватися англійською мовою та дізнатися про університет в м. Клайпеда.

Кафедра теорії та практики перекладу НУ «Запорізька політехніка» запрошує вас відвідати безкоштовний тренінг з англійської мови

Дата події

Увага випускники 11-х класів!

Кафедра теорії та практики перекладу НУ «Запорізька політехніка» запрошує вас відвідати безкоштовний тренінг з англійської мови (підготовка до складання ЗНО), який відбудеться 16 листопада 2019 р. (субота) з 11.00 до 14.00 в Національному Університеті «Запорізька політехніка» (колишній ЗНТУ) за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського 64, аудиторія 320 (3 поверх).

Реєстрація на тренінг є обов’язковою.

Зареєструватися Ви можете за посиланням:

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури

Дата події

І місце
Рошина Дарь'я (10-А), вчитель Литвин Л.М.
Фіданян Еліза (10-В), вчитель Литвин Л.М.
ІІ місце
Деньщіков Всеволод (7-Б), вчитель Гутман Г.І.
Лобода Софія (9-А), вчитель Гутман Г.І.
Кузьменко Микита (9-Б), вчитель Литвин Л.М.
Нужна Поліна (9-Б), вчитель Литвин Л.М.
Кучеров Артем (11-Б), вчитель Тарасова Т.О.
Варламова Олександра (11-В), вчитель Жир Т.О.
ІІІ місце
Калашник Марія (7-Б), вчитель Гутман Г.І.
Матсалаев Владислав (11-Б), вчитель Тарасова Т.О.

Для випускників та їх батьків!

Дата події

Зверніть увагу  на інформацію Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, щодо предметів для проходження ДПА/ЗНО. Інформаційні матеріали допоможуть Вам зорієнтуватися при підготовці, систематизувати та підвищити рівень знань з відповідних предметів.

 

У гімназії 71 відбулася друга сесія проекту «Коучинг-супроводження фахового становлення педагогічної молоді: вимоги нової української школи».

Дата події

Відповідно до програми реалізації міського проекту «Асоціація Молодих Освітян» Запоріжжя у 2019-2020 навчальному році 28.10.2020 у гімназії 71 відбулася друга сесія проекту «Коучинг-супроводження фахового становлення педагогічної молоді: вимоги нової української школи». Тимошенко О.І. (вчитель-методист англійської мови) провела тренінг з учасниками семінару на тему «Використання інформаційно-комп'ютерних технологій для інтенсифікації освітнього процесу на прикладі підручника On Screen B1».

Майстер-клас для вчителів англійської мови.

Дата події

07.10.2019  проведено майстер-клас для вчителів англійської мови. Темою семінару стало залучення учнів до використання онлайн платформи при навчанні за автентичними підручниками.