Вітаємо переможців IX міської педагогічної виставки.

Дата події

Вітаємо координаторів та співавторів навчально-методичного проекту ( секція "Іноземні мови") Л.Ю. Московчук, О.П. Жураченко та І. М. Шокотко, що посіли 1-е місце на IX міській виставці  педагогічних технологій.

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Дата події

В зв'язку з численними запитами щодо організації набору до 1-го класу 2020/2021 навчального року, надаємо лист Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради № 0101-21/705 від 03.04.2020 р.

Рекомендації для батьків

Дата події

Рекомендації для батьків про те, як ви можете запобігти поширенню респіраторних захворювань, зокрема вірусу SARS-CoV-2 :

Ось кілька важливих кроків, щоб захистити себе і інших від зараження респіраторними вірусами в школі:

1. Тримати дітей вдома, якщо вони захворіли (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря)

Чому це важливо?