УВАГА!

з 25.05.2019 р. В ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ НЕ ПРАЦЮЄ

День матері.

Дата події

10.05.2019 дружний 5-А клас зібрався в актовій залі гімназії для привітання своїх матусь з Днем матері. В затишній, доброзичливій атмосфері під керівництвом класного керівника прозвучали слова вдячності та любові на адресу матерів. Діти продемонстрували вміння створювати різнопланові презентації, віртуальні галереї, декламувати, співати українською, англійською, німецькою та французькою мовами. Також присутні були приємно вражені професійними танцями та грою на фортепіано.

Вітання з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата події

Від усієї душі вітаємо з Днем пам'яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ю річницею вигнання нацистів з України!  Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього  найкращого!

Запрошення на майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва.

Дата події

Шановні батьки та учні гімназії!

До Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги на нацизмом в Європі, запрошуємо вас взяти участь  у  майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва центрів дитячої та юнацької творчості міста, які будуть проходити в парку Перемоги 09 травня 2019 р. з 9.30 до 14.00.

Участь у Всеукраїнській конференції -конкурсі "Зоряний шлях"

Дата події

Вітаємо вчителя фізики Мазаєву В.І., яка нагороджена дипломом за якісну підготовку учня 8-Б класу Кузьменко Микиту, який брав участь в XVII Всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» у м. Дніпро і отримав диплом за широту кругозору в рішенні поставленого завдання та цікаві подарунки.

Бажаємо учаснику і вчителю натхнення і подальших перемог.

Звіт про проведення конкурсу "Колосок весняний"

Дата події

18 квітня 2019 року в Запорізькій гімназії №71 пройшов Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний», у якому приймали участь 411 учнів. Цікаво! Пізнавально!

Сподіваємось на гарний результат і бажаємо успіхів!

Про проведення конкурсу «Колосок весняний»

18 квітня 2019 року в гімназії №71 буде проходити конкурс «Колосок весняний»,
до якого входять такі теми:

·       Перлини зоряного неба

·       Мандрівки Європою.

·       Хай буде світло!

Увага!

Дата події

У зв'язку з проведенням 21 квітня 2019 року другого туру виборів Президента України навчання 22.04.2019 відміняються та відновлюються 23.04.2019.

Увага!!!

УВАГА!

У зв'язку з погодними умовами ЗБІР МАКУЛАТУРИ ПЕРЕНОСИТЬСЯ!!!

24.04.2019 (середа)