Щодо вакцинації

Шановні батьки!

Просимо прийти на  планові щеплення  проти кору до дільничних педіатрів, сімейних лікарів, з якими ви уклали декларацію.

Увага учасникам FLEX!

Дата події

Запрошуємо на презентацію Програми обміну майбутніх лідерів FLEX, яка відбудеться у четвер, 19 вересня, о 17:00 в приміщенні Запорізької обласної бібліотеки. Презентацію проведе випускниця Катерина Полторацька, яка поділиться своїм досвідом навчання в Америці і порадить вам, як адаптуватись в перші тижні перебування в новій країні, як звикнути до нового оточення в школі і в родині.

Профілактичні заходи щодо протидії булінгу та насилля

Дата події

В рамках святкування дня 65-річчя гімназії та з метою належного інформування дітей про їхні права в межах реалізації кампаній "Стоп булінг!" інспектори відділу зв’язків з громадськістю УПП в Запорізькій області ДПП лейтенанти поліції Касьян В.П., Євстратов В.І., Петрух К.І., завітали до 5-Б та 6-А класів.

Зустріч з представником управління юстиції

Дата події

У 5а класі відбулася виховна година, на яку завітала представниця головного територіального управління юстиції в Запорізькій області, відділу правової освіти Житняк Л.А.  Школярі розмовляли про права людини та протидію булінгу.

Проєкт "Територія культурного розвитку"

Дата події

Шановні батьки та учні Запорізької гімназії № 71!

Адміністрація Вознесенівського району повідомляє, що з 07 вересня 2019 року в кожному районі міста Запоріжжя стартував проект "Територія культурного розвитку". Даний проект впроваджено за ініціативою міського голови, який буде проходити щосуботи впродовж вересня.

Про щеплення

Шановні батьки!

Просимо прийти на  планові щеплення  проти кору до дільничних педіатрів, сімейних лікарів, з якими ви уклали декларацію.