Результати Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

З  9 по 11 грудня  2022 - 239 учнів 2-11 класів Запорізької гімназії № 71 традиційно  взяли  участь у Міжнародному  математичному конкурсі «Кенгуру» під керівництвом вчителів початкової школи та вчителів математики старшої школи.
Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Гра цікава як для знавців математики, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.
Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога!
За підсумками результатів участі  у конкурсі учні 2-11 класів отримали СЕРТИФІКАТИ:
 47 -  «ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ»
123 -  «ДОБРИЙ РЕЗУЛЬТАТ»
69 -   «СЕРТИФІКАТ» учасника
Вітаємо всіх учасників  Міжнародного  математичного конкурсу «Кенгуру -2022» Запорізької гімназії № 71!!!!!!!!
You can be the best!!