ЗАПРОШУЄМО  НА  НАВЧАННЯ ДО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО  ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ  ВНУТРІШНІХ  СПРАВ

Дата події

   

     ВСТУПНА  КАМПАНІЯ  2023

ЗАПРОШУЄМО  НА  НАВЧАННЯ

 

ДО НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА

ТА ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ

НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО  ДЕРЖАВНОГО

УНІВЕРСИТЕТУ  ВНУТРІШНІХ  СПРАВ

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ»,

ІНДИВІДУАЛЬНОЮ ОСВІТНЬОЮ ТРАЄКТОРІЄЮ

СТРАТЕГІЧНІ РОЗСЛІДУВАННЯ

 

Навчання у Навчально-науковому інституті права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», індивідуальною освітньою траєкторією Стратегічні розслідування здійснюється на основі повної загальної середньої освіти, за державним замовленням, денною формою навчання та прикладними орієнтаціями:

  1. «Боротьба з організованою злочинністю»;
  2. «Протидія організованій злочинності в органах державної влади та управління».

 

Термін навчання3 роки

 

Випускники навчального закладу зможуть працювати в оперативних підрозділах Національної поліції України і безпосередньої у територіальних підрозділах Департаменту стратегічних розслідувань та здійснювати професійну діяльність, пов’язану із запобіганням, виявленням і припиненням злочинів, вчинених організованими групами та злочинними організаціями; протидією корупції та хабарництву в органах державної влади та управління; захистом прав і свобод людини і громадянина та об’єктів права власності від протиправних посягань.

У системі підготовки активно застосовуються сучасні форми і методи навчання, що дозволяють проводити заняття в рамках міжпредметної, міжкафедральної та міжфакультетської взаємодії. Типові навчальні фабули відпрацьовуються на прикладі конкретних ситуаційних завдань та ділових (рольових) ігор, що дозволяє здобувачам вищої освіти опрацювати увесь цикл правозастосовної, правоохоронної та судової практики.

У разі успішного завершення навчання курсанти отримують диплом ступеню вищої освіти «бакалавр» освітньої кваліфікації «бакалавр правоохоронної діяльності» та спеціальне звання «лейтенант поліції».

 

Для вступу на навчання за індивідуальною освітньою траєкторією Стратегічні розслідування за державним замовленням необхідно:

 

  1. Подати onlіne анкету за посиланням https://osvita.np.gov.ua на сайті Національної поліції України, який призначений для електронної реєстрації абітурієнтів у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.
  2. Звернутися до управління стратегічних розслідувань відповідного регіону за місцем реєстрації (проживання) та подати документи для оформлення особової справи.

3. Пройти військово-лікарську комісію.

4. Скласти тестування з навчальних предметів, перелік яких визначений Міністерством освіти і науки України, та подати їх результати до приймальної комісії університету.

5. Пройти вступні випробування (на базі університету):

- індивідуальну усну співбесіду по програмі творчого конкурсу;

- оцінювання рівня фізичної підготовленості.

 

Мінімальний конкурсний бал для вступу – 125

 

Калькулятор ЗНО для вступу за державним замовленням розміщено

на сайті ДДУВС  https://dduvs.in.ua/znok.php

 

Майбутні абітурієнти також запрошуються на Дні відкритих дверей онлайн та на презентації факультетів, які проводяться в мережі «Instagram» на сторінці dduvs_ua. У режимі реального часу всі бажаючі можуть здійснити екскурсію університетом, відвідати локації, навчальні полігони, аудиторії, лекційні зали, отримати відповіді на актуальні запитання з приводу особливостей навчання та умов вступу.

 

Якщо ти бажаєш отримати якісну юридичну освіту та поповнити ряди співробітників Національної поліції України – вступай до ДДУВС.

   

Адреса навчального закладу:

м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26

Контактні телефони:

(056) 756-46-30; (056) 756-46-36;

 099-772-17-05; 073-168-39-55

Е-mail: mail@dduvs.in.ua

                  Web-сайт: dduvs.in.ua

 

 

Для подання документів для оформлення особової справи, отримання додаткових консультацій і роз’яснень щодо порядку та умов вступу до
Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС за індивідуальною освітньою траєкторією Стратегічні розслідування звертайтеся до:

 

УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РОЗСЛІДУВАНЬ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

за адресою: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 56 (каб. 309)

                    контактний телефон: 098-777-62-80

 
  60019979_2167434946658691_7181229673039265792_o