Зустріч з Запорізьким письменником

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності», в Запорізькій гімназії № 71 для учнів 8-х класів був проведений урок «Літературне мистецтво рідного краю. Письменники Запоріжжя». Викладач української мови та літератури Віталіна Сергіївна Продащук ознайомила учнів з творчістю запорізького письменника, кандидата історичних наук, політолога, правознавця, викладача Класичного приватного університету Валентина Матвійовича Северинюка, який є членом Національної спілки письменників України з 2019 р. В.С. Продащук розповіла учням цікаві факти з біографії письменника та презентувала його книги: збірку поезій «Березовий сік» та «Популярні прислів’я та приказки». Ці книжки автор подарував учням гімназії.

Школярі із задоволенням подивилися фільм про життя і творчість запорізького митця, почули вірші у виконанні автора.