Графік прийому

Чечньова Наталія Володимирівна

- здійснює моніторинг рівня навчальних досягнень учнів 1-4 класів;
- організовує навчання учнів за екстернатною формою та сімейною формою навчання;
- контролює забезпечення підручниками учнів початкової школи;
- контролює та забезпечує оформлення документації та проведення навчальних екскурсій;
- спрямовує, забезпечує участь учнів початкових класів у творчих, інтелектуальних конкурсах різного рівня.

Терновська Людмила Іванівна

Понеділок 9:00-12:00
Вівторок 16:00-17:00

Графік роботи (2021/2022 н.р.):

- понеділок - п'ятниця: 08.30 - 17.00 (обідня перерва: 12.30 - 13.00)

Ренан Елеонора Аркадіївна

Заступник директора

- організовує і контролює методичну роботу вчителів початкових класів, вихователів ГПД;
- здійснює моніторинг відвідування навчальних занять учнями початкової школи,
- контролює забезпечення підручниками учнів початкової школи;

Анісова Олена Миколаївна

Вівторок 9:00-12:00
Четвер 16:00-18:00

Відповідає за організацію освітнього процесу в гімназії ІІ-ІІІ ступенів (5-8 класи), індивідуальної та інклюзивної форм навчання учнів 1-11 класів.
Складає розклад уроків та позаурочних структур, організовує заміну уроків. Координує стан викладання предметів природничо-математичного циклу та фізичної культури.

Жураченко Оксана Петрівна

Понеділок 16:00-17:00
П'ятница 9:00-12:00

Координує: стан викладання іноземних мов, профільних курсів з англійської мови; участь учнів у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (FLEX)- програмі культурного обміну між Україною та США; здобуття освіти за екстернатною формою;проходження ДПА та ЗНО та оформлення здобувачами освіти 9, 11-х класів; замовлення та оформлення документів про освіту; спіпрацю з ЗВО; роботу з обдарованими дітьми (олімпіади, конкурс МАН).

Качерова Тетяна Василівна

Вівторок16:00-17:00
Четвер 9:00-12:00

Відповідає за організацію виховного процесу в гімназії.
Здійснює організацію позакласної роботи, сприяє розвитку дитячої творчості учнів гімназії, організовує і проводить загальношкільні позакласні заходи та свята, організовує роботу з батьками учнів, контролює роботу психологічної та соціальної служби гімназії, контролює організацію харчування учнів та ін.

Кликова Вікторія Іванівна

226-25-91
Понеділок 9:00-12:00
Четвер 16:00-18:00

Відповідає за організацію адміністративно-господарської роботи.