Про тестовий іспит з французької мови

Шановні учні та батьки!

З радістю повідомляємо Вам, що нашу гімназію було додано Посольством Франції в Україні до договору з Міністерством освіти і науки України як пріоритетну, яка входить до Мережі досконалості.

У зв’язку з цим французька сторона запропонувала організувати безкоштовний тестовий іспит з французької мови для наших учнів. Допускаються кандидати  з рівнями А1, А2, В1, а також prim для дітей початкового рівня.

Іспит проводить Альянс Франсез Запоріжжя, як сертифікований центр Міністерства освіти Франції, у нашій гімназії.

Перевірка робіт здійснюється у Франції.

Вважаємо цю пропозицію винятково лояльною, яка дасть можливість перевірити знання безкоштовно, а також окреслити шляхи вдосконалення освітнього процесу!

З нетерпінням чекаємо на вашу участь у іспиті. Усі бажаючі звертаються до вчителів французької мови Авдюшкіної Н.І. та Нестерової О.С. до 12 березня.

З повагою, адміністрація гімназії № 71.