Вітаємо переможців Обласного конкурсу дитячого малюнка «Казкова феєрія»

Ми щиро пишаємося нашими дітьми і вітаємо переможців Обласного конкурсу дитячого малюнка «Казкова феєрія» учнів Запорізької гімназії №71 з поглибленим вивченням іноземної мови Запорізької міської ради Запорізької області , які отримали диплом за І місце :Гребенюк Ілона 4-Б кл.(керівник Кривошеєва І.А.), за ІІІ місце: Жердєва Вероніка, Мащенко Вероніка, Коткудак Арина 4-Б кл (керівник Кривошеєва І.А.). В обласній виставці- конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» нагороджується Андрусів Марія»8-Вкл. Грамоти за активну участь в обласній національно-патріотичній благодійній акції "З любов'ю до Героя" отримали Конопацький Микита 4- Б, Шевчук Кіра 4-Б, Жердєва Вероніка 4-Бкл.Учнів підготувала учитель мистецтва Кривошеєва І.А. Бажаємо всім творчої наснаги і нових перемог! Дякуємо за вашу активність!