День пам’яті жертв Бабиного Яру.

Дата події

Сьогодні 29 вересня - День пам’яті жертв Бабиного Яру.

У цей день скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі, співчуваємо болю та втраті. Нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться!

Будемо пам’ятати...

День Знань

Дата події

1 вересня завжди хвилююче  свято для учнів, учителів та батьків. Хтось вперше прийде на урок, хтось стане випускником школи, а на когось чекають нові відкриття у наступному класі.

З Днем Незалежності України!

Дата події

День 24 серпня 1991 року став переломним в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна, народ якої став нарешті господарем своєї землі й творцем власної долі.

День незалежності - день, у якому щорічно зустрічається Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

З Днем Незалежності!

Все буде Україна!

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата події

28 січня 1992 року сесія Верховної Ради України прийняла Постанову «Про Державний прапор України». Ним став саме національний синьо – жовтий стяг. Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності.

Наш прапор -це символ свободи і волі, віри та сили українського народу.

Міжнародний день захисту дітей

Дата події

1 червня Україна і інші країни світу святкують Міжнародний день захисту дітей. Вперше відзначався в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
В Україні День захисту дітей відзначається згідно з Указом Президента від 30 травня 1998 року.

Всеукраїнський захід "Модель ООН"

Дата події

22 травня 2022 року в Запоріжжі відбувся традиційний всеукраїнський захід "Модель ООН. Моделююча гра ZPMUN 2022: екстренне засідання Комітету з соціальних та гуманітарних питань (ЕКОСОР)". Делегати європейських та азійських країн - членів ООН обговорювали проблеми біженців та внутрішньо переміщених осіб у зв'язку зі збройною агресією Росії проти України. Наш освітній заклад, якому випало освітлювати міграційну політику США, представила учениця 10-Б класу Цвіркун Софія. Виносимо подяку за підготовку делегата вчителю географії Черновій Інні Івановні!!!