Тренінг щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Дата події

06.10.2021 року до учнів 8-А та 8-В класів завітали співробітники ювенальної поліції з тренінгом «Життя без насильства». Старші інспектори поліції розповіли учням про те, що вважати домашнім насильством та куди звертатись дитині у разі самотності та безпорадності.

Тиждень психології, толерантності, соціалізації та превентивного виховання

Дата події

Ми уважно слідкуємо  за фізичним,  емоційним та інтелектуальним здоров’ям наших учнів.  Саме тому сьогодні в нашій гімназії починається тиждень психології, толерантності, соціалізації та превентивного виховання.
Що саме ми будемо робити?
-Сприяти формуванню безпечності в школі;
-Формувати психологічну обізнаність учнів;
-Сприяти психічному здоров’ю учнів.

Це відмінна можливість нагадати собі та іншим важливість вміти прислуховуватися до себе і берегти свій емоційний стан.

Про підготовку до Кембриджських іспитів з англійської мови

Дата події

Запорізька гімназія №71 визнана Cambridge Assessment English офіційним центром з підготовки до Кембриджських іспитів з англійської мови. Ми успішно готуємо учнів до складання мовних іспитів різного рівня, що дає можливість подальшого навчання за кордоном.

Проведення тренінга «Я і нові умови мого життя»

Дата події

Наша гімназія піклується не тільки про якість освіти, але і про психологічне здоров'я своїх учнів. Тому 2 вересня 2021 року практичним психологом Агаджанян Г.А. та за участі соціального педагога Цюсько Я.А. було проведено тренінгове заняття з учнями 10-Г класу, створеного цього року, за темою: «Я і нові умови мого життя».