Організація харчування

Шановні батьки та учні!

В Санітарному регламенті  МОЗ України  від 25.09.2020 № 2205 зверніть  увагу на такі розділи:

• додаток 9 до санітарного регламенту до закладів загальної середньої освіти ( пункт 10 розділу 6) "Загальні вимоги до організації харчування дітей в закладах освіти".
  • додаток 10 до санітарного регламенту до закладів загальної середньої освіти ( пункт 10 розділу 6) "Перелік харчових продуктів, які заборонено реалізовувати у шкільних буфетах  закладів освіти".