Святкування Дня народження гімназії на уроках іноземної мови.

65-річчя гімназії було відзначено численними заходами на уроках іноземної мови.

Першокласники здійснили пізнавальну подорож “Welcome to Gymnasia 71”, під час якої вони відвідали шкільний та спортивний майданчики та ознайомилися з їх назвами англійською мовою. Повернувшись до класної кімнати, учні обрали малюнки з видами гімназії та розфарбували їх.

У 3-х класах проводився квест You can be the best”. Учні проявили велику активність у виконання цікавих завдань та обмінювались знаннями про гімназію.

Учні 4-х класів розпочали заняття веселою піснею  “School №71, слідом за якою розпочалися  конкурси: «Обери прапор», «Склади з літер девіз гімназії», «Встанови відповідність». Школярі також підготували яскраві вітальні листівки.

Учні 5-х класів з натхненням взяли участь у створенні проекту  « Наша гімназія – це…». П’ятикласники продемонстрували  вміння працювати у команді, виконуючи спільне завдання. Результатом злагодженої роботи стали   яскраві  постери, що прикрасили коридори гімназії у цей святковий день.

Учні 6-х класів підготували цікаву інформацію про своїх батьків та родичів, які навчались у нашій гімназії. Дуже жваво пройшла робота в групах, де учні продемонстрували свої знання про рідну гімназію.

У 7х класах в дружній, динамічній та веселій атмосфері пройшов квест « В об’єктиві гімназія». Учні продемонстрували гарні знання різних сфер діяльності гімназії та були заохочені брати активну участь у її багатогранному житті.

Креативні експрес-постери стали результатом інтерактивної гри-вікторини «Я знаю про тебе все» в паралелі 8-х класів. Атмосфера заходу була дружньою та мотивуючою.

Ініціативність та активність учнів 9х класів допомогла виявити кращих знавців гімназії у брейн-ринзі  « Я знаю про тебе все, а ти?». Змагання допомогло узагальнити знання учнів про гімназію, її традиції та систему самоврядування.