П'ятий день тижня іноземних мов.

12 квітня відбувся захід районного методичного обєднання вчителів французької мови Вознесенівського району «Я люблю французьку». Захід пройшов в рамках тижня іноземних мов і присвячений  Року французької мови в Україні. Учні шкіл району продемонстрували своє захоплення французькою мовою, декламуючи вірші, виконуючи чарівні пісні, демонструючи власні відео з теми.

Учні 7-А, 7-Б та 7-В класів захищали проекти на запропоновані теми: «Україна», «Велика Британія», «Шкільне життя», «Охорона здоров’я», «Кіно і театр», «Харчування».

Виступи гімназистів були змістовними, пізнавальними, яскравими. Обговорення презентацій вийшло жвавим та обґрунтованим.

Також 12.04.2019 вчителями (Гончар Я.Ю, Бельмас Н.В , Московчук Л.Ю, Олійник Н.А.) було проведено London quiz day  для учнів 3-х класів. Учні мали чудову нагоду скласти плани на майбутню подорож до Лондону та віртуально відвідати визначні місця столиці Британії.

Учні четвертих класів мали змогу поспілкуватися із учням 5-а класу, які в цьому році почали вивчати німецьку мову. Гімназисти підготували для майбутніх п’ятикласників захід : «Німецька не складна». Спираючись на знання, отримані на уроках німецької мови, учні інсценували діалоги, декламували вірш, провели  вікторину.

Учні 8-Б класу (вчитель О.І. Тимошенко) презентували свої проекти на тему «Проблеми навколишнього середовища» та обговорили шляхи їх вирішення. Учать у «круглому столі» стало для учнів доброю нагодою представити свою позицію і сподіватися на лобіювання власних інтересів.

Під час проведення тижня іноземних мов відбулося нагородження учасників VIII Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко».

У конкурсі приймали участь учні 6-х, 7-х та 8-х класів.

Вітаємо призерів конкурсу:

учня 6-А класу Шкварченка Івана, посів ІІ місце та отримав срібний сертифікат;

учня 6-А класу Новикова Романа, посів ІІІ місце та отримав бронзовий сертифікат.

Бажаємо усім учасникам конкурсу подальших успіхів у вивченні німецької мови.