Міжнародний день захисту дітей

Дата події

1 червня Україна і інші країни світу святкують Міжнародний день захисту дітей. Вперше відзначався в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
В Україні День захисту дітей відзначається згідно з Указом Президента від 30 травня 1998 року.

Всеукраїнський захід "Модель ООН"

Дата події

22 травня 2022 року в Запоріжжі відбувся традиційний всеукраїнський захід "Модель ООН. Моделююча гра ZPMUN 2022: екстренне засідання Комітету з соціальних та гуманітарних питань (ЕКОСОР)". Делегати європейських та азійських країн - членів ООН обговорювали проблеми біженців та внутрішньо переміщених осіб у зв'язку зі збройною агресією Росії проти України. Наш освітній заклад, якому випало освітлювати міграційну політику США, представила учениця 10-Б класу Цвіркун Софія. Виносимо подяку за підготовку делегата вчителю географії Черновій Інні Івановні!!!

Навігатор бібліотечних інтернет ресурсів

Дата події

Що робити, коли вже не має змоги читати новини? Як відволіктися від сумних думок? Спробуйте почитати улюблену книжку, можна і вголос, і всією родиною або прогуляйтеся разом з дітьми віртуальним музеєм.

Навігатор бібліотечних інтернет ресурсів:

1.  Бібліотека світової літератури – оригінали та переклади (Library of the world literature – original texts and translations). http://ae-lib.org.ua/

2. Національна бібліотека України для дітей. www.chl.kiev.ua/

Про тестовий іспит з французької мови

Шановні учні та батьки!

З радістю повідомляємо Вам, що нашу гімназію було додано Посольством Франції в Україні до договору з Міністерством освіти і науки України як пріоритетну, яка входить до Мережі досконалості.