З Днем Гідності та Свободи!

Дата події

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Міжнародний день толерантності.

Міжнародний День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля  розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу в Запорізькій гімназії №71 проведено виховні заходи.

Щодо участі у конкурсі до Міжнародного дня енергозбереження!

Дата події

Вітаємо переможців загальношкільного Конкурсу розмальовок (до Міжнародного дня енергозбереження - 11 листопада).
Вдячні всім учням гімназії №71, хто взяв учать у ньому. Підсумки конкурсу підведено, електронний варіант грамот за I, II, III місця ви отримаєте у свого класного керівника.
Бережімо тепло й бережімо нашу Україну!💛💙

Виховні години до дня енергозбереження.

Дата події

10.11.2022р. в рамках Дня енергозбереження повчально та жваво пройшли виховні години. Обговорили важливість теми, склали перелік порад, взяли участь у тематичній вікторині, конкурсі розмальовок.

Увага! Акція!

Дата події

Запрошуємо учнів 1-11 класів долучитись до акції «Оберіг для героя».
Зміст акції спрямован на підтримку та підняття морального та бойового духу військовослужбовців України.
Фото робіт учасників будуть розміщені на сторінках Обласного центру патріотичного виховання молоді у соціальній мережі Facebook, а самі роботи будуть передані військовим.
Умови акції:
До 16.11.2022 потрібно  виготовити вироби (малюнки, доробки, листівки тощо) з обраних матеріалів та надіслати:

11 листопада- ♻️ Міжнародний день енергозбереження ♻️

Дата події

Сьогодні енергозбереження є дуже важливим для підтримання екологічно чистого середовища, для збереження клімату на Землі.
Треба використовувати енергію раціонально, необхідно навчитися її берегти. Тож давайте об’єднаємо наші зусилля та будемо дбати  про енергоефективність, захист довкілля, адже ця  справа стосується усіх нас! Найпростіші та елементарні заходи енергозбереження доступні кожному і можуть бути застосовані в побуті фактично повсюди.
Наводимо як приклад вислови з малюнків, які ви надіслали на конкурс:
📌Вимкніть світло- збережіть Україну!

Радіодиктант національної єдності-2022:

Дата події

Цього року наша дружна спільнота гімназії 71 долучилася до написання радіодиктанту національної єдності  - всеукраїнського заходу, що проводиться 9 листопада в рамках Дня української писемності.
Ми писали диктант не за шкільними партами. Водночас сила нашої згуртованості та єдності відчувалася з особливою силою, бо здатна долати відстань і кордони.
Мова має значення! Мова об'єднує нас у сильну націю, береже нашу історичну пам'ять і культуру.
Вчимо та шануймо рідну мову!
Бути грамотним - це сучасно!

з Днем захисників та захисниць України

Дата події

14 жовтня - День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину🇺🇦