Події

Здобуваємо чергову перемогу! Диплом І ступеня «Обласної виставки «Освіта запорізького краю – 2023»!

Дата події

Здобуваємо чергову перемогу!

Диплом І ступеня «Обласної виставки «Освіта запорізького краю – 2023»!

Щиро вітаємо директора Запорізького ліцею 71 – Терновську Людмилу Іванівну – з цим високим результатом!

Своїми здобутками вкотре доводимо, що наполеглива праця під керівництвом досвідченого наставника обов’язково дає результат.

Висловлюємо подяку Запорізькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за плідну співпрацю, допомогу та наставництво!

Благодійна допомога від Тайваню

Дата події

Запорізька гімназія №71 з поглибленим вивченням іноземної мови Запорізької міської ради Запорізької області висловлює щиру подяку за надану допомогу в рамках міжнародної гуманітарної допомоги від Тайваню, а саме холодильну шафу - Whirlpool AND

Шановні батьки першокласників

Дата події

Шановні батьки першокласників. 20 серпня будуть створені вайбер групи класів, де ви отримаєте всю необхідну інформацію. Ми бажаємо вашим родинам доброго відпочинку влітку, міцного здоров'я та позитивного настрою! До зустрічі!

Щодо участі у XIV міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти-2023"

Дата події

Разом ми - сила!

Разом ми - перемога!

Тримаємо високий рівень та знову перемагаємо!

Цього разу колектив гімназії на чолі з Людмилою Терновською здобув золоту медаль на XIV міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2023» в номінації «Модель STEM-закладу освіти: стратегія, структура, напрями та форм діяльності».

Щиро вітаємо авторів роботи Світлану Ізюмову та Віталіну Продащук та висловлюємо подяку Запорізькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти.

Ми завжди the best!!!

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата події

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині! Нехай швидше настане мир в Україні!