Урок безпечного інтернету в гімназії

Дата події

Нещодавно в гімназії пройшов урок безпечного інтернету. Учні познайомились з правилами безпечної роботи в мережі інтернет, та набули навичок як не стати жертвою всесвітньої мережі .

День Святого Валентина

Дата події

Вчитель англійської мови Тимошенко Олена Іванівна провела конкурс на краще декламування любовної лірики Роберта Бернса до Дня Святого Валентина. Щирі вітання переможцям конкурсу!

Про проведення онлайн-опитування

Дата події

На виконання листа Депаратменту освіти і науки облдержадміністрації від 28.01.2019 № 02.2-16/106 "Про проведення онлайн-опитування".

З метою дослідження освітніх орієнтацій учнівської молоді та їх батьків просимо сприяти в проведенні анкетування щодо створення в Запорізькій області ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою для дівчат або ліцею-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.

Посилання щодо опитування респондентів за допомогою електронної форми розміщено за адресами:

Анкета для батьків:

Вітаємо переможців конкурсу

Дата події

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу ораторського мистецтва (LCC International University) вчителя англійської мови Тимошенко Олену Іванівну та ученицю 11-А класу Божко Лоліту ( I місце).

Модернізація шкільної їдальні

Дата події

Повноцінне та здорове харчування є основною запорукою здоров’я учнів. Саме тому адміністрація гімназії, заручившись підтримкою депутатського корпусу, з 2017р. розпочала повноцінну реконструкцію приміщень їдальні та кухні. Проведено ремонтні роботи, а також повністю оновлено технічне обладнання: тістоміс, холодильну вітрину, електрокип’ятильник, електроплиту, столи промислові.
Висловлюємо подяку депутатам Запорізької міської ради Ревчук О.А., Галкіній О.Г, та Ніколаєнко О.О.

Вітаємо переможців олімпіад

Вітаємо

переможців III етапу Всукарїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році:

Французька мова

Анваруззаман Моріам, I місце, вчитель Авдюшкіна Ніна Іванівна

1. Кузьменко Марія, II місце, вчитель Бельмас Н.В.

2. Василенко Єлизавета, III місце, вчитель Бельмас Н.В.

Увага! Особливості паркування біля гімназії

Дата події
Шановні батьки! У зв’язку із введенням в дію нових правил дорожнього руху, просимо вас не паркувати автомобілі навпроти головного входу гімназії (центральні ворота), а залишити місце для зупинки та висадки учнів (п.1.10. ПДР України).