Увага!

Дата події

З 03.06.2019 р. спортивний майданчик відкрито для тренувань.

Увага!

Дата події

Шановні батьки! Ознайомитися зі списком зарахованих дітей до 1-го класу можна в приміщенні гімназії.

ЗАПРОШУЄМО НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМІВ.

Дата події

Запрошуємо Вас  з 31 травня по 09 червня на щорічний інтеграційний неприбутковий проект - VI  Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест" (ЧКФ).

В його рамках для звичайних дітей та підлітків й для їхніх одноліток з особливими соціальними та фізичними потребами на базі ПК "Орбіта" відбуватимуться безкоштовні покази позитивних нових вітчизняних  й європейських повнометражних та короткометражних стрічок для дітей та про дітей.

Для зацікавлених випускників та їх батьків.

Дата події

03 червня 2019 року Громадська спілка «Європейська мала академія наук України» спільно з Національним центром  «Мала академія наук України» та ТОВ «Метінвест Холдинг» проводить для випускників 11 класів олімпіаду з математики.

До дня захисту дітей.

Дата події

Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради запрошує 30 травня о 15:00 у центральний парк культури та відпочинку міста Запоріжжя «Дубовий гай» де  відбудеться свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей «Країна «Щасливе дитинство».

УВАГА!

УВАГА!

з 25.05.2019 р. В ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ НЕ ПРАЦЮЄ

День матері.

Дата події

10.05.2019 дружний 5-А клас зібрався в актовій залі гімназії для привітання своїх матусь з Днем матері. В затишній, доброзичливій атмосфері під керівництвом класного керівника прозвучали слова вдячності та любові на адресу матерів. Діти продемонстрували вміння створювати різнопланові презентації, віртуальні галереї, декламувати, співати українською, англійською, німецькою та французькою мовами. Також присутні були приємно вражені професійними танцями та грою на фортепіано.

Вітання з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата події

Від усієї душі вітаємо з Днем пам'яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ю річницею вигнання нацистів з України!  Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього  найкращого!

Запрошення на майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва.

Дата події

Шановні батьки та учні гімназії!

До Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги на нацизмом в Європі, запрошуємо вас взяти участь  у  майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва центрів дитячої та юнацької творчості міста, які будуть проходити в парку Перемоги 09 травня 2019 р. з 9.30 до 14.00.